About

  Apie Mus

  Mums patinka idėja, kad visi esame skirtingi. Todėl smagu kurti biurą, atspindintį konkrečios kompanijos veiklą, istoriją, stilių ir vertybes.

  Labiausiai kompanija vartotojams atpažįstama pagal savo turimą prekės ženklą (angl. brand). Labai norėtume, kad kiekvienas klientas ar partneris, užsukęs į jūsų biurą, nei akimirkai nesudvejotų, kokios kompanijos biure lankosi.

  Be to, didelę reikšmę šiandieninėje rinkoje turi “tarpusavio atitikimas“ tarp strategijos išorėje ir veiklos įmonės viduje. Mat sėkminga organizacijos veikla reikalauja ir ypatingo palaikymo įmonės viduje. Svarbu, kad visa komanda, dirbanti su jūsų prekės ženklu, tikėtų juo, palaikytų, mėgtų, o ne vien tik techniškai žinotų šio prekės ženklo ypatumus.

  Manome, kad darbuotojai galėtų tapti jūsų prekinio ženklo ambasadoriais rinkoje. Tam pirmiausia reikia sukurti emocinį ryšį tarp darbuotojų ir prekės ženklo. Viena iš priemonių galėtų būti biuro įrengimas pagal prekinį ženklo stilių: jo spalvos, grafiniai elementai, technologijos, formos, komunikacijos stilius atsispindėtų ir biuro interjere.

  Tačiau vien stilius neįneš gyvybės į biurą, jei nekreipsime dėmesio į tai, kas po juo slypi: geras išplanavimas, patogūs ir darbo specifiką atitinkantys biuro baldai, tinkamas apšvietimas, lengvai pasiekiamos įvairios darbo priemonės bei įrenginiai. Taip pat biuras turi būti pritaikytas ne tik efektyviam darbui, tačiau ir poilsiui, juk nei vienas žmogus neįstengia nuolat dirbti nepaprastai susikaupęs, jei retkarčiais neatsipučia. Tad biure turi būti numatytos zonos poilsiui, susitikimams, kavos pertraukėlėms. Kokios jos bus – taip pat priklauso nuo kompanijos vidinės bendravimo kultūros, tradicijų bei darbuotojų pomėgių.

  Sukurti tokį biurą įkvepiantis iššūkis. Tikimės, kad  mūsų komandai pavyks įgyvendinti visus sumanymus ir atrasti tą nepakartojamą erdvės, spalvų, baldų ir sprendimų darną, kuri jūsų biurą padarys unikalų.