APIE MUS

  Mums patinka įkvepiančios ir patogios darbo vietos

  Mums patinka idėja, kad visi esame skirtingi. Todėl smagu kurti biurą, atspindintį konkrečios kompanijos veiklą, istoriją, stilių ir vertybes.

  Labiausiai kompanija vartotojams atpažįstama pagal savo turimą prekės ženklą (angl. brand). Labai norėtume, kad kiekvienas klientas ar partneris, užsukęs į jūsų biurą, nei akimirkai nesudvejotų, kokios kompanijos biure lankosi.

  Be to, didelę reikšmę šiandieninėje rinkoje turi “ tarpusavio atitikimas“ tarp strategijos išorėje ir veiklos įmonės viduje. Mat sėkminga organizacijos veikla reikalauja ir ypatingo palaikymo įmonės viduje. Svarbu, kad visa komanda, dirbanti su jūsų prekės ženklu, tikėtų juo, palaikytų, mėgtų, o ne vien tik techniškai žinotų šio prekės ženklo ypatumus.

  Manome, kad darbuotojai galėtų tapti jūsų prekinio ženklo ambasadoriais rinkoje. Tam pirmiausia reikia sukurti emocinį ryšį tarp darbuotojų ir prekės ženklo. Viena iš priemonių galėtų būti biuro įrengimas pagal prekinį ženklo stilių: jo spalvos, grafiniai elementai, technologijos, formos, komunikacijos stilius atsispindėtų ir biuro interjere.

  Tačiau vien stilius neįneš gyvybės į biurą, jei nekreipsime dėmesio į tai, kas po juo slypi: geras išplanavimas, patogūs ir darbo specifiką atitinkantys baldai, tinkamas apšvietimas, lengvai pasiekiamos įvairios darbo priemonės bei įrenginiai. Taip pat biuras turi būti pritaikytas ne tik efektyviam darbui, tačiau ir poilsiui, juk nei vienas žmogus neįstengia nuolat dirbti nepaprastai susikaupęs, jei retkarčiais neatsipūčia. Tad biure turi būti numatytos zonos poilsiui, susitikimams, kavos pertraukėlėms. Kokios jos bus – taip pat priklauso nuo kompanijos vidinės bendravimo kultūros, tradicijų bei darbuotojų pomėgių.

  Sukurti tokį biurą įkvepiantis iššūkis. Tikimės, kad  mūsų komandai pavyks įgyvendinti visus sumanymus ir atrasti tą nepakartojamą erdvės, spalvų, baldų ir sprendimų darną, kuri jūsų biurą padarys unikalų.

  BIURO BALDAI
  BIURO PLANAVIMAS
  INTERJERO DETALĖS

  Esame įvertinti: turime STIPRIAUSI LIETUVOJE  IR A++  ABALT  sertifikatus.

  KAIP MES DIRBAME

  PIRMASIS SUSITIKIMAS

  Susitikimo metu išsiaiškiname Jūsų tikslus ir poreikius. Įvertiname prekės ženklą. Suformuojame užduotį.

  PIRMASIS PASIŪLYMAS

  Pateikiame savo viziją. Tai gali būti arba kelios darbo vietos, arba visos patalpos. Vizualizacijoje pamatysite, kaip atrodys jūsų biuras.

  OFISO ŽEMĖLAPIS

  Antrojo susitikimo metu sukuriame visą ofiso žemėlapį: priimamasis, prekių eksponavimo arba reklaminė zona, vadovo, darbuotojų darbo vietos, pasitarimų kabinetai ar konferencijų salės, virtuvė bei poilsio zonos.

  JŪSŲ BIURO BALDAI

  Baldus siūlome arba iš mūsų biuro baldų kolekcijos, arba projektuojame specialiai jums. Prie jų deriname kėdes, minkštasuolius bei įvairius biuro aksesuarus. Baldų dizainas,medžiagos, spalvos – pagal jūsų prekės ženklo firminį stilių.

  INTERJERO DETALĖS

  Tai kartu ir įvaizdis, ir funkcionalumas.  Stiklinių pertvarų apipavidalinimas, papildomos garsą izoliuojančios pertvaras, informacinės biuro lentelės,  logotipų zonas, specializuoti info stendai, logotipai, paveikslai, diplomai, sienų lipdukai  ir t.t.

  BIURO ĮRENGIMAS

  Atvežame ir montuojame baldus, integruojame įvairiausią techniką, užsakome pas partnerius reklaminius sprendimus.

  Mūsų komanda

  Susipažinkime, mums gera su Jumis dirbti

  Gerda

   dizainerė

  gerda@erdvus.com

  Darius

  direktorius

  darius@erdvus.com

  Jurga

  projektų vadybininkė

  jurga@erdvus.com

  TURITE KLAUSIMŲ?