Portfolio

  Naujas logistikos kompanijos biuras

  Naujas logistikos kompanijos biuras

  Logistikos įmonės darbuotojai jau darbuojasi mūsų įrengtame biure. 164 funkcionalios darbo vietos, ypatingai jauki ir patogi poilsio zona  – tikrai įkvepianti erdvė darbui ir jaukioms atokvėpio minutėms. Minimalistiniai ALFA O serijos baldai labai tiko prie architektūrinių pastato sprendimų. Linkime darbuotojams kuo didžiausios sėkmės, naujų sumanymų ir šviesių minčių.
   
  Elegantiškas biuras Kaune

  Elegantiškas biuras Kaune

  Naujas biuras pasiruošęs iššūkiams! Solidus elegantiškas priimamasis tvirtai ir užtikrintai pradeda dialogą – mūsų kompanija stabili ir patikima. Žemės spalvos, vyraujančios interjere, suteikia ramybės ir užtikrintumo.  Darbuotojų niekas neblaško – galima ramiai koncentruotis į darbus. Itin jauki virtuvėlė leis pasimėgauti poilsio akimirkomis. O aktyvus pertvarų raštas suteikia biurui smagios energijos.
   
  Virtuvė įmonės administracijai tekstilės įmonėje

  Virtuvė įmonės administracijai tekstilės įmonėje

  Šviesi, jauki virtuvėle įmonėms darbuotojams primena namus. Jie čia gerai jaučiasi ir valgydami ilsisi, nes juos supa „kaip namie“ atmosfera. Šviesūs baldai mažą erdvę ne tik didina, tačiau ir sukuria optimistinę nuotaiką. Mūsų itin kokybiški baldai lengvai valomi ir prižiūrimi. Laimingi ir mylimi darbuotojai būna ištikimi ir  visada geriau dirba!
   
  Virtuvė darbuotojams tekstilės įmonėje

  Virtuvė darbuotojams tekstilės įmonėje

  Galime sukurti naują patalpų  jausmą, panaudoję ir jau turimus jūsų baldus. Klientai norėjo panaudoti dalį senų virtuvės baldų. Juos atnaujinome, papildėme naujomis detalėmis ir dabar darbuotojai gali mėgautis atnaujinta aplinka, kurioje ne tik smagu valgyti, tačiau ir ilsėtis bei bendrauti su kolegomis.
   
  Žalioji IT kompanijos virtuvė

  Žalioji IT kompanijos virtuvė

  Šiose patalpose reikėjo sukurti virtuvę, kurioje žmonės atsipalaiduotų nuo įtempto darbo. Pasirinkome žalios ir gelsvos spalvų derinį. Žalia spalva simbolizuoja rojų, augmeniją, pavasarį, vasarą, sveikatą, jaunystę, gyvastį, atsinaujinimą, viltį ir džiaugsmą, Geltona  – tai šviesa, saulės spindulys, gintaro, rugių lauko, stepių spalva, kilnumas, darnumas, branda, protingumas. Akis pailsi nuo kompiuterio, per petraukėlę darbuotojai atsipalaiduoja, pasikrauna jėgų ... Read More
   
  Savitarnos virtuvė

  Savitarnos virtuvė

  Šiose patalpose reikėjo sukurti virtuvę, kurioje žmonės jaustųsi kaip jaukioje kavinukėje. Biuras yra toli nuo miesto, todėl  darbuotojai negali net kartais  pakeisti aplinkos. Sukūrėme tarsi savitarnos mažą kavinukę su ažūrinėmis žaliomis kėdėmis, kad žmonės jaustųsi tarsi miesto lauko kavinėje. Žalia spalva suteikia ramybės ir optimizmo, o saulę žmonėms primena malonūs ... Read More