Dar vienas telerinkodaros kompanijos biuras (plačiau >>)

  Dar vienas telerinkodaros kompanijos biuras (plačiau >>)

  Mūsų klientas –   klientų aptarnavimo ir telerinkodaros bendrovė „Planas chuliganas“- ir toliau sėkmingai auga. Bendradarbiavome įrengiant dar vieną kompanijos biurą Vilniuje.

  Didžiąją visų bendrovės darbuotojų dalį sudaro jauni specialistai. Čia skatinamas atvirumas, karjeros galimybių siekis ir tarpusavio bendradarbiavimas.

  Neutralios darbo vietos spalvos neatsitiktinės. Darbuotojų darbe ypatingai daug dinamikos. Todėl aplinka turi neblaškyti, leisti susikoncentruoti į svarbiausius dalykus. Garsą slopinančios pertvarėlės užtikrina privatumą. Bet to, iš lengvai ant jų prisegamų nuotraukų, priminimų ar ženklų,  kiekvienas gali susikurti  įkvepiančią atmosferą.

  Priimamajame pagal architekto Laisvio Lapiniausko sumanymą pagaminome efektingą modulinių minkštasuolių komplektą. Žaismingą interjerą dar labiau sustiprina dviejų aukščių rombo ir trikampio formų minkštasuoliai.  Jų jungimo kombinacijos pačios įvariausios, be to, minkštasuoliai greitai ir paprastai gali nukeliauti į pagrindinę patalpą ir sustatyti ratu transformuotis į idėjų gerneravimui skirtą zoną.

  TRUMPAI APIE KLIENTĄ

  PLANAS CHULIGANAS – kontaktų centras – jūsų chuliganiškas planas, siekiantis didesnių pardavimo apimčių ir lojalių klientų. Parduoda ir aptarnauja klientus taip, kaip tai daro geriausi. Tai komanda, kuri telefono ragelį kelia ne tik darbo valandomis nuo pirmadienio iki penktadienio.

  Jiems rūpi klientų tikslai ir lūkesčiai, tad nuolat mokosi ir suteiktą vertę matuoja pasiektais rezultatais bei aiškiai išreikštais skaičiais.

  UŽSIIMA:

  • Pardavimais telefonu
  • Lojalumą skatinančiu klientų aptarnavimu
  • Pardavimo vizitų organizavimu
  • Skolų valdymu
  • Klientų sėkmės valdymu
  • Šaltais skambučiais