Įspūdingas biuras investicinei kompanijai (plačiau >>)

  Įspūdingas biuras investicinei kompanijai (plačiau >>)

  Mūsų klientas – PROFITUS – jauna, tačiau labai perspektyvi kompanija, kuri padeda greitai ir patogiai investuoti į NT projektus.

  Jos sukurta platforma suveda žmones, kurie nori investuoti į NT ir žmones kitoje pusėje, kurie ieško pinigų savo NT idėjai realizuoti.

  PROFITUS idėja – suvienyti žmones ir suteikti galimybę investuoti nedideles pinigų sumas į NT, tapti NT projektų partneriais ar įgyvendinti savo NT projektus.

  Šiai puikiai kompanijai reikėjo drąsaus įkvepiančio biuro, kuriame būtų viskas, ko reikia patogiam darbui ir poilsiui.

  Biuro vizitinė kortelė – moderni veidrodžio stiklo recepsija ir grakščios veidrodžiais dengtos pertvaros. Priimamojo erdvė labai elegantiška – veidrodžiai suteikia patalpai daugiau skaidrumo ir šviesos. O saulės spinduliai, atsispindintys juose,  kuria žaismingą atmosferą. Kasdien  biuras  pasitiks jus  kupinas spinduliuojančios energijos ir gyvybingumo.

  Darbuotojų darbo vietose ramių žemės spalvų biuro stalai  puikiai draugauja su vaiskių spalvų biuro kėdėmis bei garsą slopinančiomis medžiaginėmis pertvaromis. Visos šios spalvos tarsi simboliai tos veiklos, kurią vykdo kompanija.

  Vadovės darbo vietoje  elegantiškiausi ir moderniausi  mūsų vadovo baldų serijos FOREST  baldai.  Medžio kamieno ir šakų formas atkartojantys baldų elementai kaip augimo, vienybės ir bendrystės ženklas.

  Virtuvė ir poilsio zonos skirtos atokvėpio minutėms, o svarbiems susitikimams  – du skirtingo dydžio posėdžių kabinetai.

  Esame dėkingi, kad kompanija PROFITUS patikėjo mumis, ir kartu sukūrėme šį modernų ir jaukų biurą.