Telefonas: +370 698 314 87 , el. pašto adresas: info@erdvus.com
Naujas biuras veržliai augančiai telemarketingo įmonei (plačiau >>)

Naujas biuras veržliai augančiai telemarketingo įmonei (plačiau >>)

Mūsų klientas – kaip ant mielių auganti klientų aptarnavimo ir telerinkodaros bendrovė „Planas chuliganas“- antraisiais savo namais pasirinko laikinąją sostinę. Čia duris neseniai atvėrė mūsų įrengtas naujas įmonės biuras, ir jame jau dirba 110 darbuotojų.

Didžiąją visų bendrovės darbuotojų dalį sudaro jauni specialistai. Todėl kurdami naują biurą Kaune, užsakovai vadovavosi būtent jų pageidavimais ir įdiegė jaukios darbo vietos tradiciją. Čia skatinamas atvirumas, karjeros galimybių siekis ir tarpusavio bendradarbiavimas.

Neutralios darbo vietos spalvos neatsitiktinės. Darbuotojų darbe ypatingai daug dinamikos. Todėl aplinka turi neblaškyti, leisti susikoncentruoti į svarbiausius dalykus. Garsą slopinančios pertvarėlės užtikrina privatumą. Bet to, iš lengvai ant jų prisegamų nuotraukų, priminimų ar ženklų,  kiekvienas gali susikurti  įkvepiančią atmosferą.

Virtuvėje jau daugiau spalvų ir žalumos. Čia gera susitikti, pailsėti ir pasišnekučiuoti.

TRUMPAI APIE KLIENTĄ

PLANAS CHULIGANAS – kontaktų centras – jūsų chuliganiškas planas, siekiantis didesnių pardavimo apimčių ir lojalių klientų. Parduoda ir aptarnauja klientus taip, kaip tai daro geriausi. Tai komanda, kuri telefono ragelį kelia ne tik darbo valandomis nuo pirmadienio iki penktadienio.

Jiems rūpi klientų tikslai ir lūkesčiai, tad nuolat mokosi ir suteiktą vertę matuoja pasiektais rezultatais bei aiškiai išreikštais skaičiais.

UŽSIIMA:

  • Pardavimais telefonu
  • Lojalumą skatinančiu klientų aptarnavimu
  • Pardavimo vizitų organizavimu
  • Skolų valdymu
  • Klientų sėkmės valdymu
  • Šaltais skambučiais

 

 Linkime didžiausios sėkmės šiai veržliai jaunatviškai kompanijai!