Ryškus ir ypatingai jaukus biuras Kaune (plačiau >>)

  Ryškus ir ypatingai jaukus biuras Kaune (plačiau >>)

  Technologinė įmonė, vykdanti pramoninio produktų ženklinimo įrenginių bei eksploatacinių medžiagų gamybą ir prekybą jau 25 metus, keliasi į naujas patalpas.

  Su savo novatoriškais produktais įmonė siūlo klientams lanksčius, praktiškai orientuotus, kompleksinius sprendimus. Aukšta produktų kokybė bei reiklumas visame paslaugų ir serviso spektre leido įmonei PRINTMARK GROUP tapti patikima partnere.

  Užduotis buvo verta kompanijos vertybių – sukurti modernų, šiuolaikišką, bet kartu labai praktišką biurą.

  Kompanija ypatingai vertina  darbuotojus, todėl didelį dėmesį skyrėme ne tik estetikai, bet ir darbo vietos ergonomikai. 

  Raudona  –  kompanijos logotipo spalva – neabejotinai turėjo būti  biuro akcentas.  Ji visuomet pastebima, mat sužavi ir užlieja savo energija. Reikėtų pabrėžti ir tai, kad raudona žadina emocijas.  Tai galinga spalva! Ji dominuojanti ir aiškiai nustelbianti kitas spalvas.

  Į draugiją raudonai pakvietėme šiltas ramias žemės spalvas – rudą, pilką, baltą, natūralaus medžio. Jos suvaldo raudonos energiją ir nepaprastai jaukiai subalansuoja pojūčius: jėga, energija,  drąsa veikti persipina su susikaupimu, stiprybe, pasitikėjimu ir … ramybe.

  Jei recepcija jus pasitiks išraiškinga raudona siena, darbo vietose rinkomės šią spalvą tik jau kaip akcentą interjere. Beje, raudonos spalvos gaminiai turi būti ypatingai kokybiški ir estetiški,  mat ši spalva tarsi galingai užtvirtina ir pabrėžia tai. Čia puikiai tiko italų gamintojų biuro kėdės.

  Biuro baldai – stalai, spintelės, priestaliai – natūralios medžio spalvos,  tvirti ir stabilūs. Mūsų kolekcija SIMPLEX čia puikiausiai tiko.

  Džiaugiamės ir didžiuojamės – ypatingai harmoningas ir elegantiškas biuras.